fbpx

Warsztat online z neurologopedą

with Brak komentarzy

Warsztatem z neurologopedą rozpoczynamy nowy cykl spotkań z ekspertami. Na dobry początek, z uwagi na trwającą pandemię, w formie online, ale z czasem organizować będziemy też stacjonarne spotkania.

webinar z neurologopedą

Pamiętajmy, że Alzheimer i inne demencje to nie tylko, jak powszechnie wiadomo, kłopoty z pamięcią. To również niedające się powstrzymać problemy z komunikacją. Można jednak trochę nad nimi popracować właśnie z neurologopedą. Webinar poprowadzi mgr Ewelina Jonik, członkini Fundacji „Tu i Teraz. Oswajamy Alzheimera”, która na co dzień pracuje na Oddziale Neurologicznym Szpitala w Nowym Sączu oraz prowadzi własną praktykę. Podczas wydarzenia: 

  • Poznacie główne rodzaje i przyczyny demencji.
  • Dowiecie się, co jest priorytetem w efektywnej współpracy z osobą z otępieniem.
  • Wskażemy, na co zwrócić uwagę, podejmując działania ukierunkowane na wspieranie komunikacji z chorym.
  • Zaproponujemy aktywności mające na celu stymulację czynności językowych.
  • Wyjaśnimy czego unikać w komunikacji z chorym.

Jak zapisać się na wydarzenie?

Warsztat z neurologopedą jest bezpłatny. Aby wziąć w nim udział, zapisz się poprzez formularz i odbierz maila z linkiem do webinaru. Wydarzenie rozpocznie się 16.12.2020 o godzinie 19.00.

O prowadzącym:

Mgr Ewelina Jonik jest neurologopedą, nie z przymusu, lecz z ochoty. Na co dzień pracuje na Oddziale Neurologicznym Szpitala w Nowym Sączu oraz prowadzi własną praktykę. W relacji ze swoimi podopiecznymi odkrywa niezgłębione tajemnice komunikacji językowej oraz wytrwale poszukuje złotego środka na „dolegliwości” tych, którzy borykają się z zaburzeniami mowy. Otwarta na nowe, nieznane, ale budzące entuzjazm inicjatywy.

Podziel się:

Zostaw Komentarz