fbpx

Warsztaty online: „Złość i frustracja w opiece – jak sobie z nimi radzić?”

with Brak komentarzy

 

warsztaty dr Michał Gwiżdż

Masz tak, że kochasz swojego Bliskiego z demencją, a mimo to w odpowiedzi na jego chorobowe zachowania rodzi się w Tobie złość, z którą trudno sobie poradzić? Jeśli to również Twój problem, zapraszamy Cię do udziału w warsztatach online, które poprowadzi psycholog z bogatym doświadczeniem w pracy z osobami cierpiącymi na demencję oraz ich opiekunami – dr Michał Gwiżdż.

Temat spotkania

W trakcie warsztatów postaramy się odpowiedzieć wspólnie na poniższe pytania oraz poszukać najbardziej praktycznych i efektywnych odpowiedzi:

  1.     Dlaczego czujesz złość, frustrację i inne negatywne emocje opiekując się bliskim, którego kochasz?
  2.     Jakie sytuacje najczęściej wywołują te emocje?
  3.     Jakie objawy choroby są najtrudniejsze do zniesienia i dlaczego?
  4.     Samonapędzające się błędne koło frustracji – jak je przerwać?
  5.     W jaki sposób obniżyć napięcie emocjonalne u siebie i osoby, którą się opiekujesz?

termin warsztatów z dr Gwiżdżem

Prowadzenie: dr Michał Gwiżdż

Poznajcie prowadzącego warsztaty!

Dr Michał Gwiżdż to psycholog i doktor nauk humanistycznych. Certyfikowany specjalista psychiatrii środowiskowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, absolwent Szkoły Praw Człowieka Fundacji Helsińskiej. Wykładowca akademicki związany z UPJP2 oraz UJ. Od kilkunastu lat pracuje z osobami z zaburzeniami pamięci i ich opiekunami w Środowiskowym Domu Samopomocy dla osób z zespołami otępiennymi.

Wymagania techniczne

Będziemy łączyć się przez Microsoft Teams pod linkiem, który otrzymasz od nas w wiadomości e-mail. Ponieważ ten program sprawniej działa w aplikacji niż w przeglądarce internetowej, prosimy Cię o instalację go na komputerze/ telefonie. Jest to bezpłatne, a zapewni nam większą stabilność połączenia. Potrzebujesz również sprawnego komputera/telefonu, kamerki, słuchawek i mikrofonu oraz dobrego dostępu do internetu.

Nie musi to być wyszukany sprzęt – mamy doświadczenie uczestnictwa w podobnych warsztatach ze zwykłym zestawem słuchawkowym od smartfona. Jeśli chodzi o kamerkę – wystarczy ta wbudowana w laptop.

wymagania techniczne warsztat: dr Michał Gwiżdż

Jak się zapisać na warsztaty?

Poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY na naszej stronie internetowej. W odpowiedzi na zapis otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem zapisu oraz garść informacji organizacyjnych.

Ile to kosztuje?

Koszt warsztatów dla jednego uczestnika to 60 zł. Jeśli jesteś opiekunem osoby cierpiącej na demencję otrzymujesz od nas 20% zniżki. Cena warsztatu dla opiekunów Bliskich z demencją to 48 zł.

Kto może wziąć udział?

Każda osoba, która czuje, że temat spotkania jej dotyczy i zapisze się na warsztaty poprzez formularz zgłoszeniowy: TUTAJ.

W odpowiedzi na zapis – uczestnik otrzymuje od nas wiadomość e-mail ze szczegółami dotyczącymi sposobu płatności za warsztaty oraz innymi informacjami organizacyjnymi.

Ilość miejsc ograniczona do 10 osób. O udziale w warsztacie decyduje kolejność zgłoszenia – odpowiemy na pierwsze 10 zgłoszeń.

Podziel się:

Zostaw Komentarz